Nowy produkt

Centrala EXALUS HOME

939,00 zł

System EXALUS HOME to system dający możliwość sterowania roletami z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne z dostępem do internetu. Dzięki aplikacji na system Android, iOS lub przeglądarce internetowej otrzymujesz możliwość sterowania od najprostszych komend poprzez tworzenie zaawansowanych scenariuszy.

Dzięki wykorzystaniu szeregu odbiorników czy nadajników stworzenie np. scenariusza czasowego uzależnionego od temperatury w pomieszczeniu nie będzie stanowić problemu a znacząco zwiększy komfort codziennego używania rolet.

Chcąc wyróżnić system EXALUS HOME spośród innych systemów stworzyliśmy produkt, który oferuje szereg nowych możliwości. Nie zapominamy także o klientach, którzy od wielu lat korzystają z sprawdzonych rozwiązań firmy PORTOS. Wszyscy klienci korzystający z rozwiązań radiowych PORTOS będą mogli rozbudować swój system sterowania w oparciu o centralę – menadżera inteligentnego domu. EXALUS HOME pozwala obsługiwać dotychczasowe dobrze znane klientom urządzania PORTOS a także rozbudować o nowego typu odbiorniki.

Inni klienci kupili również

Centrale sterujące

Producenci

Dostawa

Dla wygody naszych klientów obniżyliśmy koszty wysyłki kurierem za pobraniem. Zamówiony towar dostarczamy do Państwa domu, czas realizacji 1 do 2 dni.

Płatności

Zapłacić szybko i bezpiecznie za pomocą płatności u kuriera, wpłaty na konto bądź szybkich płatności Przelewy24.

Kontakt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Masz pytanie dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z nami.

Obsługujemy płatności

Obsługujemy płatności

Realizujemy zamówienia za pośrednictwem

Realizujemy zamówienia za pośrednictwem