Centrala EXALUS HOME

949,00 zł
Brutto

TR 7

Ilość

System EXALUS HOME to system dający możliwość sterowania roletami z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne z dostępem do internetu. Dzięki aplikacji na system Android, iOS lub przeglądarce internetowej otrzymujesz możliwość sterowania od najprostszych komend poprzez tworzenie zaawansowanych scenariuszy.

Dzięki wykorzystaniu szeregu odbiorników czy nadajników stworzenie np. scenariusza czasowego uzależnionego od temperatury w pomieszczeniu nie będzie stanowić problemu a znacząco zwiększy komfort codziennego używania rolet.

Chcąc wyróżnić system EXALUS HOME spośród innych systemów stworzyliśmy produkt, który oferuje szereg nowych możliwości. Nie zapominamy także o klientach, którzy od wielu lat korzystają z sprawdzonych rozwiązań firmy PORTOS. Wszyscy klienci korzystający z rozwiązań radiowych PORTOS będą mogli rozbudować swój system sterowania w oparciu o centralę – menadżera inteligentnego domu. EXALUS HOME pozwala obsługiwać dotychczasowe dobrze znane klientom urządzania PORTOS a także rozbudować o nowego typu odbiorniki.

Nowy

Zobacz także

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.