Nowy produkt

Napęd Mobilus Pegasus NHK do rury fi 60/23Nm

376,00 zł

Silnik MOBILUS PEGASUS - seria PRO - do rury nawojowej fi 60 - 15 obr./min 23Nm Silniki serii PRO NHK z mechanicznymi wyłącznikami krańcowymi to linia produktów z dodatkową funkcją awaryjnej obsługi ręcznej, w przypadku zaniku zasilania.Przeznaczona do pracy z roletami, bramami rolowanymi i markizami. Wykorzystanie komponentów najwyższej jakości oraz najnowszej technologi sprawia że te siłowniki są ciche, szybkie, niezawodne i nie wymagają obsługi serwisowej. Małe wymiary głowicy z przekładnią awaryjną, dostęp do pokręteł regulujących wyłączników krańcowych z dwóch przeciwległych stron głowicy oraz precyzyjna regulacja tych wyłączników powodują że montaż i obsługa jest bardzo prosta.

Udźwig silnika - 43kg.

Produkt POLSKI

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

SERIA PRO NHK DO RURY Ø60

Producenci

Dostawa

Dla wygody naszych klientów obniżyliśmy koszty wysyłki kurierem za pobraniem. Zamówiony towar dostarczamy do Państwa domu, czas realizacji 1 do 2 dni.

Płatności

Zapłacić szybko i bezpiecznie za pomocą płatności u kuriera, wpłaty na konto bądź szybkich płatności Przelewy24.

Kontakt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Masz pytanie dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z nami.